Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Mariana je neděle 08.09.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Mobilománie versus výchova


Můj nazor

Já si mislím že by mobily neměly mít děti do 15let..A kord ve škole pak atˇ jimje vemou ty telefony a vracej až na konci školního roku.Žádny na konci vyučování.

Napsal(a): Zdeněk Soukup, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Nejpší je mobil do školy nenosit . Ušetří se tím tak problémy s učiteli o hodině . Je menší riziko stráty , nebo krádeže mobilu.

Napsal(a): Petra Matoušková, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Myslím si, že je zbytečné posílat SMS rodičům o prospěchu žáků. Zůstal bych u staré, dobré ŽÁKOVSKÉ KNÍŽKY.

Napsal(a): Tomáš Vystrčil, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Já si myslím, že mobilní telefony jsou dobrá věc. Telefon jsem dostala tyhle Vánoce. Do školy ho ale nenosím, protože se o něj bojím a navíc jsem ho za tu dobu nutně nepotřebovala.

Napsal(a): Martina Havlíková, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

komentář

Ja mam taky mobila tak ze vim jaky toje

Napsal(a): soukup zbynek, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Haf haf!!!!!

Dobry den a dobrou chut pokud prave obedvate!! Mobily, mobily a mobily! To je tema 20. stoleti!! Ja bych nikdy nekoupil diteti mobil z par prostych duvodu!!-1. Ti hajzlove to nedokazou ocenit! 2. Neumej s tim! 3.Skodi to jejich zdravi! Proto bych jim radsi koupil morce,aby se umeli dorozumivat! A potom by teprve byli pripraveni na branu do sveta!!!!! Dekuji!!

Napsal(a): TriplX, email: nemam@email.cz dne: 20.02.2003

Dukazy

K tomuto tematu bych mel par slov, mobil by mel byt spolehlivy, funkcni a spolehlivy a zdravotne nezavadny a odepiste

Napsal(a): Lukáš Knap, email: www. dne: 18.02.2003

můj názor

Myslím si , že mobil vstoupil do života lidí velmi rychle a stejně tak rychle ho vystřídá něco mnohem dokonalejšího a lepšího. Podle mě je to důležitá věc, ale určitě není nepostradatelná.

Napsal(a): Štěpánka Grohová, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

připomínka

Učitelé mají ve všem pravdu. A proto jsem s nima.

Napsal(a): Brožíček Martin, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

Moje Připominka

Problémem jsou mobily na školním výletě. Neustálé kontakty s domovem vedou až k situacím, že musí být žákům odebrány, protože hrozí, že z celého výletu nebude nic než jen telefonování. Navíc svojí nepozorností při pohybu po silnici s mobilem u hlavy, vyloženě ohrožují své zdraví a někdy i život.

Souhlasím s tím. Mobilní telefon by neměl patřit na školní výlety. Při výletu žáci nedávají pzor na pokyny učitele a zabívají jen telefonem. Měli by být zakázány jak do školy tak i na výlety.

Napsal(a): Martin Kaiser, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

Muj Nazor

Problémem jsou mobily na školním výletě. Neustálé kontakty s domovem vedou až k situacím, že musí být žákům odebrány, protože hrozí, že z celého výletu nebude nic než jen telefonování. Navíc svojí nepozorností při pohybu po silnici s mobilem u hlavy, vyloženě ohrožují své zdraví a někdy i život.

Myslím,že mobilní telefony nemají na školním výletě co dělat. Při nepozornosti muže být odcizen.

Napsal(a): Jiří Strobl, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

nesouhlasim

Zabavení mobilu s tím, že si pro něj mají přijít rodiče, je myslím ospravedlnitelné v případě hrubšího provinění, např. pokud jej dítě použilo jako tahák či k nápovědě, pokud s ním dítě zmíněným způsobem kohokoliv obtěžovalo. Z hlediska rodičů zde ale může už být více argumentů. Musí si pro mobilní telefon dojít do školy, na což nemají čas. Dítě jej může potřebovat při cestě ze školy, pokud se dostane do problémů zmíněných panem Suchoradským (dopravní zácpa, nevolnost, apod.). Osobně bych z tohoto v případě některých rodičů měl obavy.

Kdyby jim ho učitelé nezabavili ale dali jim poznámku,tak by neměli problémy. To je úplně logické. Hold učitelé budou muset dávat víc poznámek.

Napsal(a): Radek Čermak, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

muj nazor

Myslím si,že by to s temi SMSkami ,ktere by se psaly rodičům bylo správne. Protože někteří žáci o svém prospěchu nedávají vůbec vědět,a rodiče to v některých případech ani nezajímá. Podle mého názoru by to tak mohlo být.

Napsal(a): Hana Šafaříková, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

muj názor

To není žadná pravda. Mobil je moc dobrá věc. Proto si myslím že by se měl brát všude, kdyby se náhodou něco stalo. Tak proto by se měl brát sebou. A učitelé by do toho neměli mluvit, protože to je mobilistů osobní věc.

Napsal(a): Václav Kazda, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003

Bez názvu

Když už se mluví o poznámkách a současně o mobilech, nedá mi to, aby se mi nevybavily nedávné zprávy o tom, že učitelé už v některých zemích využívají mobilních telefonů k tomu, že poznámky posílají formou SMS rodičům. Rodič se tak dozví o přestupku dítěte dříve a odpadají různé možnosti s podvody s žákovskými knížkami. Co vy na to?

Myslím si,že je zbytečné posílat poznámky rodičům na mobil.
Zůstal bych u staré dobré,metody u žákovské knížky.

Napsal(a): Anonymní zápis, email: nemam@email.cz dne: 18.02.2003




1 | 2

© Stránka vygenerována za 0.0034 sec. | Aktuálně máme v databázi 8376 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha